تعمیر یخچال آرچلیک

برند آرچلیک پس از ورود به ایران با استقبال خوب ایرانیان مواجه شد. لوازم این برند علاوه بر ایران به کشورهای اروپایی و امریکا نیز صادر می‌شود که خود نشانگر کیفیت بالای لوازم‌خانگی آن است. اما حتی باکیفیت‌ترین لوازم‌خانگی نیز گاهی اوقات دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و سرویس شدن پیدا می‌کنند. در خصوص عیب‌یابی برند آرچلیک لوازم‌خانگی آن خصوصاً یخچال با نشان‌دادن یک کد بر روی نمایشگر می‌تواند کار عیب‌یابی آن را راحت کند.

 برای تعمیر لوازم خانگی در محل با ما تماس بگیرید

اما این به این معنا نیست که هر تعمیرکاری می‌تواند شروع به تعمیر یخچال آرچلیک کند. تعمیرات این برند نیازمند تخصص و البته آموزش است. به علت استفاده از بوردهای الکترونیکی تخصصی و البته سیستم پیشرفته و قطعات مکانیکی بروز، درصورتی‌که یخچال خود را به شخص غیرمتخصص بسپارید قطعاً در آینده با مشکل مواجه خواهید شد.

تعمیر یخچال آرچلیک-کارو سرویس

دلایل روشن نشدن یخچال آرچلیک

روشن نشدن یخچال شما با صرفه نظر از برند آن می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مواردی همچون مشکلات مربوط به جریان ورودی همچون پریز برق، دوشاخه و یا فیوز و خرابی برد الکترونیکی و ترموستات از جمله مواردی هستند که بیشترین درصد خرابی‌های یخچال را به خود اختصاص می‌دهند. اما مواردی همچون خرابی سیم‌کشی و خرابی کمپرسور نیز می‌توانند از جمله دلایل روشن نشدن یخچال شما باشند. برای تعمیر یخچال در منزل از خدمات تحصصی ما بهره مند شوید

دلایل روشن نشدن یخچال آرچلیک-کارو سرویس

تعمیر  پلاستیک دور در یخچال آرچلیک

دلیل هرچه که باشد قطعاً شما نیاز به تعمیر یخچال آرچلیک خود در کوتاه‌ترین زمان خواهید داشت. با بهره‌گیری از یک تعمیرکار متخصص و باتجربه می‌توانید زمان تعمیر را به حداقل برسانید. یک تعمیرکار باتجربه می‌داند که چگونه و چه مواردی را بررسی کرده و با مشخص کردن قطعه معیوب نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کند. در صورتی که یخچال خود را به یک تعمیرکار غیرمتخصص بسپارید قطعاً با مشکلاتی همچون استفاده از قطعات کارکرده یا غیر اصل و تعمیر غیراصولی دست و پنجه نرم خواهید کرد.

 

تعمیر  پلاستیک دور در یخچال آرچلیک-کارو سرویس

قطرات آب در دیواره یخچال آرچلیک

قطرات آب در دیواره یخچال یا شبنم زدن یخچال یکی از عواملی است که می‌تواند باعث خرابی یخچال و البته مواد داخل آن شود. وجود قطرات آب یا شبنم در دیواره یا سقف یخچال نشانگر وجود رطوبت بالا در یخچال است. رطوبت داخل یخچال با برخورد به دیواره‌های خنک آن دچار میعان شده و به شکل قطرات آب خود را نشان می‌دهد.

قطرات آب در دیواره یخچال آرچلیک-کارو سرویس

تعمیر فن یخچال آرچلیک

ازجمله مواردی که باعث وجود این مشکل می‌شوند می‌توان به مشکل در لوله تخلیه یخچال، باز و بسته کردن مکرر درب یخچال، تنظیم نبودن دمای یخچال و البته وجود موارد با رطوبت بالا در یخچال اشاره کرد. اگر نیاز به تعمیر یخچال آرچلیک به علت وجود شبنم و قطرات آب پیدا کردید حتماً از یک متخصص تعمیرات برند آرچلیک کمک بگیرید. یک متخصص باتوجه‌به تجربه و البته دانش خود می‌تواند علت وجود این مشکل را به‌سرعت شناسایی کرده و آن را در کمترین زمان ممکن رفع نماید.

تعمیر فن یخچال آرچلیک-کارو سرویس

خرابی کمپرسور یخچال آرچلیک

قطعاً یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال، از کار افتادن کمپرسور و خرابی آن است. کمپرسور را به‌راحتی می‌توان قلب یخچال نامید. عملکرد این قطعه است که باعث خنک شدن فضای داخل آن خواهد شد. این قطعه می‌تواند به دلایل مختلفی همچون اتصالی برق، خرابی سیم‌پیچ داخلی، خرابی فن و … دچار مشکل شود. ازآنجایی‌که خرابی آن مساوی است با عدم خنک شدن فضای داخلی، احتمال فاسد شدن مواد غذایی شما وجود خواهد داشت.

ازاین‌رو سرعت عمل در تعمیر این قطعه یا تعویض آن نیز به‌اندازه کیفیت تعمیر آن اهمیت خواهد داشت. یک متخصص تعمیر یخچال آرچلیک با استفاده از تجربیات و دانش خود می‌تواند به‌سرعت مشکل این قطعه یخچال شما را برطرف کرده و یخچال شمارا همانند روز اول در اختیار شما قرار دهد.

سپردن یخچال خود به یک تعمیرکار غیرمتخصص می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شما به وجود آورد. مشکلاتی همچون استفاده از قطعات تعمیری یا غیر اصل، تعمیر غیراصولی و آسیب رسیدن به بخش‌های دیگر یخچال همچون بردهای الکترونیکی از جمله مواردی هستند که در تعمیرات غیراصولی گریبان‌گیر صاحب یخچال خواهند شد.

 

خرابی کمپرسور یخچال آرچلیک-کارو سرویس

یکسره کارکردن یخچال آرچلیک

یکسره کارکردن یخچال علاوه بر ایجاد صدای آزاردهنده می‌تواند به کمپرسور یخچال نیز فشار آورده و در نتیجه باعث ایجاد مشکل در کل یخچال شود. اما خرابی خود کمپرسور نیز می‌تواند منجر به کارکرد دائمی یخچال شود. ازاین‌رو استفاده از تجربیات یک متخصص در زمینه تعمیر یخچال می‌تواند کار شمارا برای شناسایی مشکل و رفع آن راحت کند.

یک تعمیرکار خبره با بررسی وضعیت یخچال و قطعات مکانیکی و الکترونیکی آن می‌تواند دلیل کارکردن یکسره یخچال آرچلیک را متوجه شود. در بسیاری از اوقات برای رفع مشکل کارکردن یکسره یخچال نیاز به تعمیرات و تعویض قطعات است. در این جا نیز استفاده از یک متخصص برند آرچلیک یک انتخاب معقولانه است. در صورتی که یخچال خود را برای تعمیر نزد تعمیرکاران غیرمتخصص ببرید قطعاً با مشکلاتی همچون استفاده از قطعات غیر اصل، آسیب رسیدن به بخش‌های الکترونیکی یخچال و البته زمان طولانی تعمیر دست و پنجه نرم خواهید کرد.

یکسره کارکردن یخچال آرچلیک-کارو سرویس