تعمیر یخچال ال جی

برند ال جی یکی از برندهای شناخته شده در ایران است که طیف محصولات بسیار وسیعی را در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار داده است. در میان تمامی دسته‌بندی محصولات ال جی، لوازم‌خانگی آن محبوبیت بالاتری را در میان مصرف‌کنندگان ایرانی دارد. یکی از لوازم ضروری هر خانه یخچال آن است. وسیله‌ای که بدون وجود آن عملاً امکان حفظ مواد غذایی فاسدشدنی وجود ندارد. اما یخچال نیز مانند هر وسیله دیگری پس از استفاده‌های طولانی نیازمند تعمیر و یا سرویس خواهد شد.

برای تعمیر لوازم خانگی ال جی با ما تماس بگیرید

عیب‌یابی یخچال ال‌جی به علت ساختار متفاوت و استفاده از قطعات الکترونیکی پیشرفته و بردهای مخصوص شرکت ال جی نیازمند تجربه و دانش کافی است. یک متخصص تعمیرات برند ال جی می‌داند که چگونه مشکلات یخچال را شناسایی کرده و در صورت نیاز نسبت به تعمیر یا تعویض قطعات معیوب اقدام کند. برای تعمیر یخچال در منزل خود به یک تعمیرکار غیرمتخصص می‌تواند مشکلاتی همچون استفاده از قطعات دست‌دوم یا غیراصلی را برای شما به وجود بیاورد.

 تعمیر یخچال ال جی-کارو سرویس

کار نکردن کمپرسور یخچال ال‌جی

کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی شما می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. اما وجود عیب‌ونقص در این قطعه مساوی با خاموشی و عدم کارکرد صحیح یخچال شما خواهد بود. تعمیر یخچال ال جی و البته کمپرسور آن نیز به علت وجود گاز قابل اشتعال می‌بایست توسط یک متخصص انجام شود.

کارشناسان مجموع کارو سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی در تهران آماده خدمت رسانی هستند.

 مشکلاتی همچون قطع شدن سیم و مدارها، اور لود کردن کولر یخچال، خرابی بوردهای الکتریکی، خرابی رله و یا سوختن خازن و معیوب شدن سنسور رزیستور از جمله مواردی هستند که باعث خرابی یا کار نکردن کمپرسور یخچال فریزر ال جی شما خواهد شد. با بهره‌گیری از تجربیات و دانش یک متخصص تعمیر لوازم‌خانگی ال جی به‌راحتی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و به‌صورت ایمن نسبت به تعمیر یا تعویض قطعات معیوب اقدام فرمایید.

کار نکردن کمپرسور یخچال ال‌جی-کارو سرویس

داغ شدن دیواره‌های یخچال ال‌جی

داغ شدن دیواره‌های یخچال فریزر ال‌جی به علت ساختار متفاوت آن طبیعی است. اما اگر احساس می‌کنید که این میزان داغ شدن غیرطبیعی است. یا نسبت به روزهای اول یخچال فریزر ال جی بیشتر شده است می‌بایست به سراغ علت آن بروید. در یخچال ال جی مقداری از لوله کندانسور در کنار و دور درب یخچال قرار گرفته است. این قرارگیری  و گرمای آن از ایجاد رطوبت در این قسمت‌ها و نزدیک درب جلوگیری خواهد کرد. در تعمیر یخچال ال جی، متخصص شما به نکاتی همچون گرفتگی و مشکلات مربوط به کندانسور و لوله‌های آن توجه خواهد کرد.

مشکلاتی همچون عدم عملکرد فن کندانسور نیز می‌تواند از جمله دلایل داغ شدن بیش از اندازه بدنه یخچال باشد. برای رفع این مشکل مواردی همچون بازدید و بررسی عملکرد کمپرسور، کندانسور، فن کندانسور و اواپراتور کاپیلاری انجام خواهد شد. به‌احتمال زیاد مشکل گرمایش زیاد مربوط به یک یا چند مورد از این موارد خواهد بود. بررسی این موارد می‌بایست توسط یک متخصص تعمیرات انجام گیرد. یک تعمیرکار حرفه‌ای با دانش و تجربه خود می‌تواند به‌سرعت مشکل را شناسایی کرده و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدام کند.

داغ شدن دیواره‌های یخچال ال‌جی-کارو سرویس

نشت آب آب‌سردکن یخچال ال‌جی

باتوجه‌به افزایش دما در تابستان آب‌سردکن یخچال تبدیل به یکی از وسایل پرکاربرد در خانه خواهد شد.  ازاین‌رو بروز مشکلاتی همچون نشت آب از قسمت آب‌سردکن یا دیگر قسمت‌های یخچال می‌تواند ناخوشایند باشد. وجود نشتی در سیستم آب‌سردکن یخچال ال جی می‌تواند به چندین عامل بستگی داشته باشد.

یکی از اصلی‌ترین مشکلات در زمان تعمیر یخچال ال جی و مشکل نشت آب مربوط به بسته نبودن دریچه پشتی دستگاه به‌صورت کامل است. مشکلات دیگری همچون سوراخی بدنه آب‌سردکن، سوراخ شدن شلنگ متصل به آب شهری، پرشدن سینی زیر دستگاه، خرابی شاسی آب‌سردکن، شکستگی شیر متصل به آب‌سردکن و البته مشکلات پمپ دستگاه آب‌سردکن از جمله مواردی هستند که باعث به‌وجودآمدن مشکل نشت آب در یخچال فریزر ال جی شما خواهد شد.

نشت آب آب‌سردکن یخچال ال‌جی-کارو سرویس

سروصدای زیاد موتور یخچال ال جی

ی زیاد موتور یخچال می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. یخچال از جمله وسایلی است که در هر ساعت از شبانه‌روز ممکن است شروع به فعالیت کند. ازاین‌رو ایجاد سروصدای زیاد ممکن است در ساعات استراحت و شب‌هنگام شمارا آزار دهد. در زمان تعمیر یخچال ال جی و مشکل سروصدای زیاد آن ممکن است مشکل از فن موتور یا کمپرسور، فن کندانسور، فن یخچال باشد.

البته ممکن است مواردی همچون فعال بودن همیشگی کمپرسور به علت زیاد بودن مواد غذایی داخل یخچال، مشکلات مربوط به گاز یخچال، فعال‌بودن حالت دیفراست و البته صدای کارکرد یخ‌ساز دلیل وجود صدای زیاد باشد. به هر صورت با چک کردن این موارد به‌احتمال زیاد می‌توانید مشکل را شناسایی کرده و در صورت نیاز از خدمات تعمیر یخچال ما بهره‌مند شوید. در صورت سپردن یخچال فریزر ال جی خود به افراد غیرمتخصص مشکلات بسیاری را به جان خواهید خرید. به علت استفاده از قطعات غیر اصل و عدم دانش کافی درباره عملکرد یخچال ال جی، وسیله شما قطعاً در آینده با مشکلات جدی تری مواجه خواهد شد.

سروصدای زیاد موتور یخچال ال جی- کارو سرویس