تعمیر یخچال جنرال الکتریک

عیب‌یابی یخچال جنرال الکتریک یک مهارت بسیار کاربردی است که تنها با در کنار هم قراردادن تجربه و البته دانش می‌توانید به آن دست‌یابید. البته برای تعمیر یخچال خود نیازی نیست که شخصاً به دنبال یادگیری تعمیر آن بروید. بلکه با استفاده از تجربیات یک متخصص می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان یخچال خود را تعمیر کرده و همانند روز اول از آن استفاده نمایید.برای تعمیر یخچال در تهران با ما تماس بگیرید.

برند جنرال الکتریک یکی از برندهای خوشنام بازار لوازم‌خانگی ایران است که به طول عمر بالا در میان کاربران شهرت دارد. اما هیچ وسیله‌ای از خرابی و مشکلات احتمالی در امان نخواهد بود و یخچال جنرال الکتریک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما با بهره‌گیری از یک تعمیرکار متخصص برند جنرال الکتریک قطعاً تعمیر یخچال شما به نحو احسنت انجام خواهد پذیرفت. در صورت سپردن یخچال خود به افراد غیرمتخصص شما با مشکلاتی همچون استفاده از قطعات کارکرده یا غیر اصل، تعمیر غیراصولی و آسیب رسیدن به دیگر بخش‌های یخچال و . … مواجه خواهید شد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک-کارو سرویس

خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک

خنک نکردن یخچال بسته به عوامل متفاوتی است. یک دسته از آن مربوط به نحوه استفاده شما از یخچال جنرال الکتریک خواهد شد. دسته دیگر مربوط به مشکلات قطعات الکتریکی یا مکانیکی موجود در یخچال است که می‌بایست آن را به دست یک متخصص برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسپارید. اما مشکل هرچه باشد به علت استفاده روزمره از یخچال و اهمیت آن در سلامت خانوار، تعمیر سریع و درست آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک از سایت ما بازدید نمایید

خنک نشدن فضای داخل یخچال می‌تواند مربوط به خرابی موتور یا کمپرسور، نشتی گاز یخچال، خرابی بردهای یخچال، خرابی و یا گرفتگی فن و یا حتی فرسودگی لاستیک درب یخچال باشد. یک متخصص باتجربه با بررسی این موارد می‌تواند مشکل را شناسایی و آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کند. از طرف دیگر نگه‌داشتن بیش از ظرفیت مواد غذایی در یخچال و یا استفاده مکرر و باز گذاشتن درب آن می‌تواند از عواملی باشد که باعث ایجاد مشکل در سیستم خنک‌کنندگی یخچال جنرال الکتریک شما شوند.

خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک-کارو سرویس

خرابی موتور جنرال الکتریک

خرابی موتور یخچال یکی از مواردی است که می‌تواند خرج بسیاری بر روی دست شما بگذارد. همه قطعات الکتریکی و مکانیکی پس از گذشت طول عمر مفید خود دچار مشکل خواهند شد. شما می‌توانید با انجام سرویس دوره‌ای یخچال خود طول عمر این قطعات را افزایش دهید. اما بااین‌وجود نیاز به تعمیر و خرابی موتور یخچال یک امر اجتناب‌ناپذیر حتی در برندهای معروفی همچون جنرال الکتریک است.

مواردی همچون نشتی گاز، کثیف بودن کمپرسور، خرابی نوار لاستیکی دور درب یخچال، تنظیم نامناسب دما، بالا بودن عمر یخچال و البته عیب در فن‌های یخچال می‌تواند از مواردی باشد که باعث خرابی موتور یخچال شما شود. تعمیر یخچال جنرال الکتریک خصوصاً موتور آن نیازمند تخصص و البته دانش کافی درباره نحوه عملکرد موتور و برند جنرال الکتریک است. باتوجه‌به قابل اشتعال بودن گاز موجود از تعمیر خودسرانه موتور آن مانند سایر تعمیرات لوازم خانگی خودداری نمایید.

خرابی موتور جنرال الکتریک- کارو سرویس

صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک 

صدای یخچال به‌صورت کلی یک امر طبیعی است. به علت استفاده از کمپرسور یخچال شما در زمان کارکرد صدای کمی از خود تولید می‌کند. اما اگر صدای تولیدی آزاردهنده است ممکن است مشکلی در یک یا چند قطعه یخچال شما وجود داشته باشد. یک متخصص باتجربه می‌داند که در زمان تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما و مواجهه با صدای تولیدی زیاد می‌بایست چه قطعات و قسمت‌هایی را بازدید و بررسی کند.

افت ولتاژ برق، خرابی اورلود، مشکلات مربوط به موتور همچون نیم‌سوز شدن آن، خرابی ترموستات و خرابی بردهای الکتریکی از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند یخچال شما صدای زیادی در زمان کارکرد داشته باشد. این موارد حتماً می‌بایست توسط یک کارشناس متخصص بررسی شوند، خواهشمندیم از سپردن یخچال خود به افراد غیرمتخصص خودداری نمایید. استفاده از قطعات کارکرده و غیر اصل، آسیب رساندن به بوردهای الکترونیکی و بسیاری از مشکلات دیگر از جمله مواردی هستند که در صورت تعمیر یخچال خود توسط افراد غیرمتخصص می‌بایست با آنها دست‌وپنجه نرم کنید.

صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک -کارو سرویس

نشتی گاز یخچال جنرال الکتریک

خرابی یخچال برای هر شخصی می‌تواند اتفاق بیفتد. لوازم حساسی همچون گاز یا یخچال به دلیل استفاده روزمره در صورت خرابی نیازمند تعمیر سریع هستند. یکی از موارد خرابی یخچال کم‌شدن گاز یخچال در آن است. این مورد می‌تواند قدرت خنک‌کنندگی یخچال را پایین بیاورد. اگر از تنظیم صحیح دما در یخچال جنرال الکتریک خود مطمئن هستید اما متوجه می‌شوید که یخچال نمی‌تواند فضای داخل آن را به دمای موردنظر شما برساند می‌توانید به مشکلات کمپرسور و کمبود گاز آن شک کنید.

یک متخصص باتجربه می‌تواند به‌راحتی مشکل نشتی گاز یخچال جنرال الکتریک شمارا برطرف کند. تعمیر یخچال جنرال الکتریک می‌بایست توسط یک متخصص باتجربه انجام پذیرد تا شمارا از آسیب رسیدن به دیگر قطعات و تعمیرات آینده مصون نگه دارد. برای پرکردن گاز یخچال از گاز R134 و برای یخچال سایدبای‌ساید از گاز R600 استفاده می‌شود. از عوامل نشتی گاز یخچال می‌توان به ایراد در کمپرسور یخچال، ایراد کندانسور، نشتی داخلی یخچال و البته طول عمر بالای یخچال اشاره کرد.

نشتی گاز یخچال جنرال الکتریک- کارو سرویس