تعمیر جاروبرقی یکی از مهمترین و اصلی ترین خدمات عرضه شده تعمیر لوازم خانگی در شرکت خدمات پس از فروش کارو سرویس می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه های ممکن اقدام به تعمیر جاروبرقی خود نمایید. همچنین می توانید در خصوص بررسی هزینه های تعمیر جاروبرقی در تهران نیز با همکاران ما در ارتباط باشید. ما سعی داریم تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات پس از فروش را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

تعمیر جاروبرقی در منزل

شما نیز به دنبال بهترین و معتبرترین شرکت خدمات پس از فروش برای تعمیر جاروبرقی در محل هستید؟ توجه داشته باشید که جاروبرقی ها یکی از اصلی ترین تجهیزات مربوط به لوازم خانگی می باشند و از تنوع بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. امروزه می توانید شیک ترین و قدرتمندترین انواع جاروبرقی ها را در بازار کشورمان مورد مشاهده قرار دهید. شما می توانید به کمک جاروبرقی ها محیط زندگی خود را تمیز و پاکیزه کنید.

البته در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع جاروبرقی ها نیز دچار خرابی می شوند. همین امر می تواند مشکلاتی  را به وجود آورد. شما می توانید بلافاصله بعد از مشاهده هرگونه خرابی در جاروبرقی خود، با سرویسکاران حرفه ای ما از سایت کارو سرویس در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید.

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به تعمیر کردن جاروبرقی های بسیار مناسب می باشد. البته در صورتی که بخواهید موتور جاروبرقی را به شکل کامل تعویض کنید بایستی هزینه ی قابل توجهی را پرداخت نمایید. در ادامه مقاله می خواهیم راجع به تعمیرات جاروبرقی بیشتر صحبت کنیم.

تعمیر جاروبرقی- کاروسرویس

تعمیر جاروبرقی در تهران

 از مهمترین و اصلی ترین مشکلات و خرابی مشاهده شده در جاروبرقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • روشن نشدن جاروبرقی: در برخی از موارد جاروبرقی برند بوش روشن نمی شود که اصلی ترین دلیل این خرابی نیز مربوط به سوختگی برخی از قطعات جاروبرقی می باشد. البته خرابی سیم جاروبرقی نیز می تواند در عدم روشن شدن این دستگاه موثر واقع شود.
  • سوختن موتور جاروبرقی: یکی از مهمترین خرابی مربوط به جاروبرقی ها را سوختن موتور آن شکل داده است. آیتم های زیادی در سوختن موتور این دستگاه موثر می باشد. مهمترین فاکتورهای دخیل در خرابی موتور جاروبرقی ها عبارتند از: فرسودگی بر اثر زمان –  ضربه های ناگهانی وارد شده به جاروبرقی- گرمای بیش از حد
  • جاروبرقی مکش لازم را نداشته باشد: بدون شک یکی از مهمترین خرابی های مربوط به جاروبرقی ها را نداشتن مکش کافی شکل داده است. در این صورت می توانید لوله خرطوم دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

تعمیر جاروبرقی بوش-کاروسرویس

تعمیر جارو برقی در محل

تعمیرات جاروبرقی یکی از  خدمات مربوط به شرکت کارو سرویس می باشد. شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی  خود هم اکنون با همکاران ما در ارتباط باشید. البته توجه نمایید که جاروبرقی ها به ندرت دچار خرابی می شوند.

با این حال با گذشت زمان جاروبرقی ها نیز دچار یک سری از مشکلات خواهند شد. مهمترین خرابی های آن عبارتند از:

خرابی مربوط به دکمه های روشن و خاموش دستگاه – انتشار بوی سوختگی  – خرابی مربوط به چراغ های جاروبرقی – خاموش شدن ناگهانی  – انسداد لوله خرطومی  – عدم روشن شدن

تعمیر جارو برقی سامسونگ-کارو سرویس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

به صورت کلی به مرور زمان و استفاده مکرر از وسایل خانگی برقی از جمله جاروبرقی ممکن است که خراب شود و یا دچار ایراداتی شود که نیاز به تعمیر کردن داشته باشد.

خرابی شدن و کار نکردن جاروبرقی میتواند به دلایال مختلف باشد که پیدا کردن ایرادهای آن نیاز به متخصص دارد. در صورت خراب شدن و نیاز به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک با همکاران ما در کارو سرویس در ارتباط باشید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک- کارو سرویس

تعمیر جاروبرقی سطلی

یکی از انواع جاروبرقی ها که دارای ابعاد و اندازه  بزرگ و استوانه ای شکل هستند، جاربرقی های سطلی هستند که بیشتر در مکانه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند. این جاروبرقی ها که با نام جاروبرقی آب و خاک نیز شناخته میشوند قابلیت این ویژگی را دارند که مواد جامد و مایع راسطوح پا کنند.

مخزن جارو برقی های سطلی از مدل های دیگر  بزرگتر است و محل موتور دستگاه نیز با جارو برقی های معمولی متفاوت است. یکی از خدمات ویژه شرکت کارو سرویس نیز تعمیر این مدل از جاروبرقیها مییاشد که در صورت خرابی میتوانید با یک تماس و اعزام نیرو به محل جاربرقی خود را تعمیر نمایید.

تعمیر جاروبرقی سطلی-کارو سرویس

اجرت تعمیر جاروبرقی

خرابی جاروبرقی میتوانید علت های مختلف داشته باشد. در مواردی ممکن است قطعی بسوزد که نیاز به تعویض و جایگزینی داد. در مواردی نیز  قطعه ای خراب میشود که میتواند به راحتی تعمیر شود که در این صورت هزینه کمتری نیز در پی خواهد داشت.

هزینه تعمیر جارو برقی با توجه به برند آن متفاوت میباشد.ممکن است جاروبرقی قدیمی باشد و قطعه ای که خراب شده یا موجود نباشد و یا هزینه زیادی داشته باشد.

به صورت گلی قیمت تعمیر جارو برقی به عوامل مختلف بستگی دارد که توسط متخصص مشخص میشود.در صورت هرگونه خرابی جاروبرقی میتوانند با متخصصان با در تماس باشید.

اجرت تعمیر جاروبرقی-کارو سرویس

تعمیر جاروبرقی صنعتی