تعمیر لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی به شمار می آید که امروزه در برندها و مدل ها گوناگونی طراحی و تولید می شود. شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود با سرویسکاران و همکاران حرفه ای ما از وب سایت کارو سرویس در تماس باشید. توجه نمایید که تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران به تخصص بالایی نیاز دارد. بنابراین برای تعمیر لباسشویی خود این فرصت را از دست ندهید.

تعمیر ماشین لباسشویی-کاروسرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

شما نیز به دنبال تعمیر به صرفه ی لباسشویی خود هستید؟ می دانید که برای تعمیر لباسشویی در محل بایستی از کجا و چگونه اقدام نمایید؟

امروزه بسیاری از افراد به دنبال تعمیر لباسشویی خود هستند تا بتوانند بار دیگر از دستگاه یاد شده استفاده کنند. توجه داشته باشید که دستگاه لباسشویی یکی از مهمترین انواع لوازم خانگی محسوب می شود. از سوی دیگر دستگاه های یاد شده در مدل ها و برندهای گوناگونی تولید می شوند. یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص لباسشویی ها وجود دارد، تعمیرات مربوط به این تجهیزات می باشد. با گذشت زمان می توانید یک سری از خرابی های رایج را در لباسشویی خود مشاهده کنید.

با توجه به این امر که خرید لباسشویی جدید نیز اصلا به صرفه نیست، بنابراین بایستی لباسشویی خود را مورد تعمیر قرار داده و آن را مجددا استفاده نمایید. متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت لباسشویی های مختلف هستیم. برای تعمیر کردن لباسشویی مدنظرتان می توانید با افراد خبره در این زمینه تماس بگیرید. بدون شک شرکت کارو سرویس یکی از معتبرترین شرکت های در حوزه ارائه خدمات پس از فروش می باشد. شما می توانید با خیال آسوده برای تعمیر لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی-کاروسرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

یکی از فعالیت مربوط به شرکت ما را تعمیر انواع لباسشویی ها است.هر ماشین لباسشویی ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه پیدا کند از جمله

سر و صدای دستگاه زیاد است

یکی از مهمترین خرابی های مربوط به لباسشویی هاپر سر و صدا بودن آنها در حین کار کردن شکل داده است. خرابی مربوط به تسمه یا گیر کردن یک شی خارجی در قسمت دیگ دستگاه می تواند عامل این خرابی باشد.

تخلیه آب به درستی صورت نمیگیرد

اگر دستگاه شما نیز تخلیه آب را به شکل صحیح انجام نمی دهد، در این صورت برای تعمیر لباسشویی خود حتما با همکاران ما در ارتباط باشید. خرابی مربوط به پمپ یا شیلنگ تخلیه عامل اصلی این معضل است.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی-کاروسرویس

تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیرات لباسشویی در تهران یکی از بی نظیرترین خدمات مربوط به شرکت کارو سرویس می باشد. مهمترین خرابی های مربوط به لباسشویها عبارتند از:

  • عدم چرخش دستگاه:

در برخی از مواقع سنسورهای چرخه ی دستگاه خراب شده در نتیجه لباسشویی شما نمی تواند به شکل صحیح حرکات چرخشی خود را انجام دهد. شما می توانید بلافاصله بعد از مشاهده این مشکل با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست کمک کنید.

  • انتشار بوی بد از دستگاه:

یکی از مهمترین خرابی های مربوط به لباسشویی های آبسال را انتشار بوی بد از قسمت های داخلی دستگاه شکل داده است. رشد باکتری ها و قارچ ها در دستگاه می تواند عامل اصلی این مشکل به شمار آید.

تعمیر لباسشویی آبسال-کاروسرویس

تعمیر لباسشویی دوقلو

ماشین لباسشویی دوقلو یکی دیگر از مدل های موجود در بازار است که کاربرد زیادی نیست دارد. این مدل ماشین لباسشویی نیز مانند سایر مدل ها در  طول سالهایی که مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد.

خراب شدن لباسشویی دوقلو می تواند علت های مختلفی داشته باشد که با توجه به نوع ایرادی که دارد باید عیب شود و مشکل آن توسط متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت بروز هر مشکل وعیب یابی  و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی می توانید با کارشناسان ما برای اعزام نیرو در محل در ارتباط باشید.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ-کار و سرویس

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

مجموعه کار و سرویس به عنوان یکی از شرکتهای تعمیر لوازم خانگی در تهران، سرویس و تعمیر انواع ماشین های لباسشویی در برندهای مختلف را در محل را بر عهده دارد.

انواع ماشین های لباسشویی در مدل های مختلف به مرور زمان و با استفاده های مکرر خراب میشوند و یا نیاز به تعمیر و تعویض پیدا میکنند. در صورتی که ماشین لباسشویی شما در برندهای مختلف نیاز به تعمیر و تعویض پیدا کرد به راحتی میتوانید در صفحه تماس با ما، با ما برای اعزام نیرو در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی-کار سرویس

تعمیرگاه لباسشویی

تعمیرگاه لباسشویی کارو سرویس جهت رفاه حال مشتریان، تعمیر لباسشویی برندهای ایرانی و خارجی را در تهران و منزل بر عهده دارد.این مجموعه با دارا بودن متخصصان باتجربه توانسته رضایت مشتریان خود را در طول خدمت رسانی خود جلب کند.

این تعمیرگاه ماشین لباسشویی چه خدماتی به مشتریان خود ارائه میدهد

  • عیب یابی و تعمیر دستگاه در محل
  • تعویض قطعه در صورت نیاز
  • آموزش فنی به متخصصین
  • پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان
  • تحویل فاکتور بعد از اتمام کار

تعمیرگاه لباسشویی-کارو سرویس

 تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی

علاوه بر تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی در برندهای مختلف که توسط مجموعه کارو سرویس انجام میشود، تعمیر ماشین های لباسشویی قدیمی نیز از دیگر خدمات ما میباشد. تمامی ماشین های لباسشویی مکانسیم یکسانی دارند که در به مرور دچار فرسودگی شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند. در صورتی ماشین لباسشویی قدیمی شما دچار هر گونه خرابی و مشکلی شد میتوانید برای اعزام نیرو برای تعمیر در محل در تهران با ما تماس بگیرید.

 تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی-کارو سرویس