امروزه بسیاری از مردم به دنبال بهترین مرکز خدمات پس از فروش برای تعمیر لوازم خانگی خود هستند. توجه داشته باشید که عدم استفاده صحیح از ماکروفرها می تواند آسیب های متعددی را به این تجهیزات وارد کند. شما می توانید جهت تعمیر ماکروفر در تهران هم اکنون با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در ارتباط باشید. شرکت کارو سرویس بهترین خدمات را برای شما ارائه خواهد داد.

تعمیر ماکروفر - کاروسرویس

تعمیر ماکروفر در منزل

شما نیز به دنبال بررسی خرابی های رایج در مایکروفر هستید؟ می دانید که برای تعمیر ماکروفر در محل بایستی از کجا اقدام نمود؟

ماکروفرها یکی از پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه های خانگی و صنعتی می باشند. شما می توانید به کمک این تجهیزات خوشمزه ترین غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ نمایید. البته در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع شاهد خرابی ماکروفر ها هستیم. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه خرابی در ماکروفر خود، سریعا با دوستان ما از کارو سرویس در تماس باشید و درخواست خود را با دقت بالایی به ثبت برسانید.

تعمیر ماکروفر-کارو سرویس

تعمیر ماکروفر در تهران

شما می توانید برای تعمیر کردن ماکروفر  خود نیز به راحتی با همکاران ما در ارتباط باشید. مهمترین و بارزترین خرابی های مربوط به ماکروفرها عبارتند از:

–  صدای غیر طبیعی از ماکروفر شنیده می شود: لازم به ذکر است که خرابی مربوط به مگنترون یا ترانس ماکروفرها اصلی ترین عامل این مشکل می باشد. شما می توانید بلافاصله بعد از شنیدن صدای غیر طبیعی از دستگاه خود، سریعا آن را خاموش کرده و با همکاران ما تماس بگیرید.

–  عدم چرخش سینی کف ماکروفر: یکی از بارزترین مشکلات مشاهده شده در مایکروفرهای سامسونگ را عدم چرخیدن سینی کف این تجهیزات شکل داده است. توجه نمایید که کثیف بودن با شکستگی سینی می تواند عامل این مشکل باشد. همکاران ما سعی دارند تا بهترین و بی نظیرترین خدمات را در خصوص تعمیر انواع ماکروفرها برای شما عزیزان به ارمغان آورند. بنابراین با خیال آسوده با سرویسکاران ما در تماس باشید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ-کارو سرویس

تعمیر ماکروفر در محل

تعمیر مایکروویو همانطور که اشاره شد یکی از مهمترین خدمات مربوط به شرکت خدماتی پیش روی شما می باشد. افراد می توانند برای تعمیر کردن ماکروویو این فرصت طلایی را از دست ندهند. ماکروفرهای موجود در بازار براساس فناوری روز دنیا طراحی و تولید می شوند. با این حال شما می توانید یک سری از خرابی ها رادر ماکروفرها مورد مشاهده قرار دهید. مهمترین و اصلی ترین خرابی های مربوط به مایکروفرها عبارتند از:

ماکروفر روشن نمی شود: بدون تردید یکی از مهمترین خرابی مربوط به دستگاه های یاد شده را روشن نشدن آنها شکل داده است. آیتم های متعددی در عدم روشن شدن ماکروفرها دخیل هستند. در صورتی که ماکروفر شما نیز به درستی روشن نشد می توانید با سرویسکاران ما در تماس باشید و مشکل را رفع نمایید.

عدم گرم کردن غذا: در برخی از موارد ماکروفرها نمی توانند غذای مدنظر شما را به شکل کامل گرم کنند. خرابی مربوط به دیود و خازن ماکروفرها عامل اصلی این مشکل می باشد. البته ممکن است ایراد و مشکل از ترانس یا فیوز های ماکروفرها باشد. با این حال همکاران ما با دقت بالایی علت خرابی دستگاه شما را بررسی خواهند کرد.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک-کارو سرویس

هزینه تعمیر مایکروفر

قیمت تعمیر ماکروفر به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه برای دستگاه چه مشکلی به وجود آمد و برای درست کردن آن لازم است تا چه کاریهای انجام شود به طور مثال لازم است تا قطعه ای به صورت کامل تعویض شود و یا اینکه تنها با تعمیر جزیی یک قطعه مشکل و خرابی مایکروویو برطرف میشود.

علاوه بر این اجرت متخصص هم به صورت جداگانه محاسبه میشود که این هزینه در شرکت کارو سرویس به صورت بسیار مناسب براورد میشود.

هزینه تعمیر مایکروفر-کارو سرویس